Bebrėnas, VšĮ

Virtuali vizitinė kortelė
Bebrėnas, VšĮ

Bebrėnas, VšĮ

VšĮ „Bebrėnas“ siekia konkrečia veikla prisidėti plėtojant aktyvaus poilsio prie vandens galimybes Kaune, prie Lampėdžio ežero.

Pramonės pr. 67-65
LT-50391, Kauno m. sav., Lietuva
  [javascript protected email address]
 
Viešoji įstaiga „Bebrėnas“ – ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, nevyriausybinė, nesiekianti pelno organizacija, įsteigta 2015 m. pabaigoje. Viešoji įstaiga „Bebrėnas“ siekia konkrečia veikla prisidėti plėtojant aktyvaus poilsio prie vandens galimybes Kaune... daugiau 

Rekvizitai

Įmonės kodas: 304157386
Nuoroda į vizitinę kortelę  
Duomenys atnaujinti
Pasižymėkite virtualią Bebrėnas, VšĮ vizitinę kortelę ir visada ją raskite virtualiame vizitinių kortelių kataloge.

Apie mus

Viešoji įstaiga „Bebrėnas“ – ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, nevyriausybinė, nesiekianti pelno organizacija, įsteigta 2015 m. pabaigoje. Viešoji įstaiga „Bebrėnas“ siekia konkrečia veikla prisidėti plėtojant aktyvaus poilsio prie vandens galimybes Kaune, prie Lampėdžio ežero. Tai bus daroma palaikant švarą bei tvarką nuosavoje teritorijoje prie šio ežero, kuriant joje jaukią trumpalaikio poilsio zoną su paplūdimiu. Sieksime pakeisti dabartinį nepatrauklų, šabakštynais ir šiukšlynais virtusį Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinio ruožą. Palaipsniui įrengiant rekreacijai reikiamą infrastruktūrą, bus kuriamas paplūdimys visuomenei. Pirmenybė bus teikiama judėjimo negalią turinčių ir juos lydinčių asmenų, šeimų su vaikais poreikiams ir patogumui. Mūsų misija – sukurti jaukią ir patogią trumpalaikio poilsio prie vandens erdvę kokybiškam, sveikam ir turiningam judėjimo negalią turinčių ir juos lydinčių asmenų, šeimų su vaikais laisvalaikiui gamtoje – su specialiai jų poreikiams pritaikyta infrastruktūra, įrengta nepažeidžiant Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinio nuostatų ir kitų teisės aktų. Mūsų vizija – jaukus paplūdimys Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinyje esančiame, jaukiame ir sutvarkytame Lampėdžio ežero pakrantės ruože: su neįgaliesiems patogia, draustinio reikalavimus atitinkančia infrastruktūra (pandusais, pėsčiųjų takais, prieplaukomis, persirengimo kabinomis), su natūralaus dizaino medžio kompozicijomis, skirtomis trumpalaikiam poilsiui ir maisto gamybai lauko sąlygomis (griliai, šašlykinės), su vaikų žaidimų aikštelėmis, įvairiomis vandens pramogų ir kitos aktyvaus poilsio prie vandens veiklos galimybėmis, galimybe išsinuomoti reikiamos įrangos.

Misija: Sukurti jaukią ir patogią trumpalaikio poilsio prie vandens erdvę kokybiškam, sveikam ir turiningam judėjimo negalią turinčių ir juos lydinčių asmenų, šeimų su vaikais laisvalaikiui gamtoje – su specialiai jų poreikiams pritaikyta infrastruktūra, įrengta nepažeidžiant Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinio nuostatų ir kitų teisės aktų.


Vizija: Jaukus paplūdimys Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinyje esančiame, jaukiame ir sutvarkytame Lampėdžio ežero pakrantės ruože: su neįgaliesiems patogia, draustinio reikalavimus atitinkančia infrastruktūra (pandusais, pėsčiųjų takais, prieplaukomis, persirengimo kabinomis), su natūralaus dizaino medžio kompozicijomis, skirtomis trumpalaikiam poilsiui ir maisto gamybai lauko sąlygomis (griliai, šašlykinės), su vaikų žaidimų aikštelėmis, įvairiomis vandens pramogų ir kitos aktyvaus poilsio prie vandens veiklos galimybėmis, galimybe išsinuomoti reikiamos įrangos.


Vertybės: Šalia Kauno turime nuo seno miestiečių pamėgtą poilsio vietą – Lampėdžio ežerą, prie kurio vasaras leidžia jau bene trečia kauniečių karta (jei įskaičiuosime ir tuos metus, kai ši vieta dar vadinosi Lampėdžių žvyro karjeru). Tačiau visaverčiam žmonių poilsiui pritaikytos toli gražu ne visos ežero pakrantės. Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinio teritorija – ganėtinai apleista. Liūdna ir pikta žiūrėti, kad kraštovaizdžio draustinyje atsikratoma senų padangų, verčiamos atliekos, kūrenami laužai. Siekiame, kad gražiu kraštovaizdžiu išsiskiriančioje vietovėje gamta taptų išties saugoma, ir pirmiausia – nuo teršėjų ir ugnies. Esame tikri: Kaune ir aplink Kauną gyvenantys miestiečiai jau nemažai matę pasaulio, žino, kaip galima kultūringai leisti laiką gamtos prieglobstyje, ir geba vertinti vandens, pievos, miško teikiamą gėrį. Todėl pasiūlę tvarkingą, nuolat prižiūrimą paplūdimį kaip vietą poilsiui, tikimės, kad būsime tinkamai suprasti. Ir nors paplūdimį numatome skirti visiems kultūringiems, geros valios žmonėms, pirmenybę vis dėlto teiksime judėjimo negalią turintiems ir juos lydintiems asmenims. Dėl paprastos priežasties: ar daug kur Kaune matėte paplūdimių, tinkamai įruoštų atsižvelgiant į neįgalių žmonių poreikius? Taigi – mums svarbu sukurti sąlygas visaverčiam negalios žmonių poilsiui prie vandens, mums svarbi švari gamta aplinkui, mums svarbus ir visuomenės, ypač jaunosios kartos sąmoningumas.


Tikslai: Plėtodami savo veiklą, skatinsime jaunimo ir kitų socialinių visuomenės grupių atstovų veiklą savanorystės pagrindu.

Nuotraukos

Darbo laikas

I-V 8:00-22:00
VI 8:00-22:00
VII 8:00-22:00

Vizitinių kortelių katalogas

Bebrėnas, VšĮ veiklų kategorijos

Įmonės panašios į Bebrėnas, VšĮ

SHAMBALA LT, UAB
VIGILĖ, UAB
ANCILIUS, kultūrinių iniciatyvų UAB
DFDS Seaways, AB
RIATŪRAS, UAB
KELIAUTOJŲ KLUBAS
VILDORA, UAB
LITAURA, UAB
QUO VADIS LT, UAB
UDRIAUS PROJEKTAI, UAB
DISCOVER LITHUANIA, UAB
ETVA TRAVEL, VŠĮ
GAUBLIJA, UAB
TAVO TURAS, kelionių agentūra
TRAVELICO, UAB
VILNIAUS KELRODIS, UAB
Baltic Tours Vilnius UAB
Turistauk.lt - baidarių nuoma Žemaitijoje
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė
Visi miestai
 
Pažymėtos įmonės 1

© 2014-2022 www.vizitinekortele.lt - Virtuali vizitinė kortelė. Vizitinė kortelė Bebrėnas, VšĮ Vizitinė kortelė